15 mei 10.00u. livestream vanuit de Titus Brandsmakerk te Amsterdam

Op 15 mei wordt de Friese pater Titus Brandsma door de Paus in Rome heilig verklaard. Daarom is de online viering van onze parochie in onze eigen Titus Brandsma kerk. In de viering zijn we op feestelijke wijze verbonden met deze unieke gebeurtenis. Blijf vooral ook kijken, want tijdens of na de viering heeft onze streaming equipe direct de beschikking over live beelden uit Rome. In de kerk worden deze via TV’s in de ontmoetingsruimte gestreamd.

Pastoor-deken Ergène Jongerden gaat in deze bijzondere Eucharistieviering voor. Het Titus Brandsmakoor o.l.v. Maria Vlaar verzorgt de zang. Marjon Ittner begeleidt hen op het orgel. Uiteraard zullen daarbij enige Titusliederen niet ontbreken.

U kunt alle vieringen via You Tube rechtstreeks, maar ook op een later moment volgen, gemiddeld nog tot twee weken later. Om de viering van deze zondag vanaf 10.00 uur op de computer, tablet of smartphone te volgen.

Ook op de lokale televisie RTV Amstelveen is deze viering te volgen:
Live vanaf 10.00u. op Ziggo 42, KPN 1380 (1 kanaal onder NPO 1) en T-mobile 806.

Voor het misboekje klik hier

Voor de collecte klik hier

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.